שלום לכם משפחות יקרות,

צלצול טלפון המזמן לחקירה במשטרה, זימון שמגיע בדואר או שוטר המגיע לפתח דלת ביתכם, משפיעים לא רק על חיי החשוד בעבירה הפלילית, כי אם גם על חיי המשפחה כולה. לא משנה מהו סוג העבירה, שכן ברגע שבן משפחה נחשד, נחקר או מואשם בעבירה פלילית שיכולה להכתים את עתידו, החובה שלכם כבני משפחה, היא להרים את הטלפון ולהבטיח לו את הייצוג המשפטי הנכון ביותר !  לכולם סביב יש עצות ורעיונות, ולעיתים גם תקבלו תשובות בסגנון:

אני ילד גדול, אני יכול להסתדר לבד.

אני יודע מה הכי טוב בשבילי, הכול קטן עלי.

מה פתאום, זה לא אני. אני לא מעורב, מה רוצים ממני בכלל?

אני כבר אראה לחוקר מאיפה משתין הדג…

אני לוקח את הרגליים שלי מפה ובורח מהארץ .

זה הזמן לקחת את העניינים לידיים, ולא לתת לו לפעול בלי מחשבה !!! 

יתרונות הייצוג המשפטי אשר עושה את ההבדל …

ידע זה כוח, ולא פחות חשוב, הוא שקט נפשי. ככל שתדעו יותר מול מה אתם עומדים, כך תהיו רגועים יותר, לא תלחצו ותתנהלו נכון יותר בכל הסיטואציה.

תוכלו לשלוט בתהליכים ולא לתת לאחרים לנהל את ההצגה. ייצוג משפטי הולם, כבר משלב החקירה, מבטיח שהמושכות יהיו בידיים שלכם. כך תוכלו לקבל החלטות ממקום אקטיבי ולא להיות פסיביים בתוך התהליך.

סיום הפרשה יהיה מהיר ונכון. כאשר אתם מלווים בעוד פלילי, סביר להניח שתוכלו למזער את הנזק ולהביא את התיק לסגירתו על הצד הטוב ביותר.

כמשפחה אוהבת, מוטלת עליכם החובה להבטיח ייצוג הולם לבן משפחה שהסתבך בפלילים.אל תהססו ועשו את הדבר הנכון עבורו ועבורכם.

הורים לבני נוער ?

אתם חייבים להמשיך לקרוא!

כהורים אנו עושים ככל שביכולתנו, על מנת להגן על ילדינו ולהבטיח את בריאותם הפיזית והנפשית. כאשר ילד שלנו מעורב בפלילים, התחושות הראשונות שלנו הן פחד, בלבול, אולי גם חוסר אונים. פתאום יש כל כך הרבה מידע חדש לדעת ולעכל, לבדוק מה אומר החוק, מה עדיף לעשות ומה לומר… התחושות גוברות והופכות לעיתים למצבי חרדה ומצוקה.

זה לא חייב להיות כך, ואפשר גם אחרת! אצלנו במשרד עוד נגה ויזל, תמצאו את כל מה שאתם צריכים על מנת להבין קצת יותר מול מה אתה עומדים. אנחנו נסביר לכם בשפה פשוטה ובגובה העיניים, ונלווה אתכם לאורך כל התהליך, כך שתוכלו לעבור את הסערה בשלום, יחד עם הילד שלכם.

אל תחכו עוד רגע נוסף ! צלצלו אלינו כבר עכשיו והשיגו לילדיכם את הסיוע המשפטי הנכון, כך שתחסכו ממנו עוגמת נפש בהווה ותבטיחו לו עתיד טוב יותר.

 חקירת קטין בהליך פלילי    סחיטה על ידי קטין   ייצוג קטינים בהליך פלילי, עוד מקרה מתוקשר    ייצוג בני נוער בעבירות סמים ואלכוהול   נוכחות הורים בחקירת קטין   מעשה פלילי של קטין    טופס אזהרת קטין     מעצר קטין   עבירות מין על ידי קטינים