כאשר מדובר במשפט פלילי, עורך דין מנוסה ובעל ידע עשיר בהגנה פלילית, יכול להיות ההבדל בין החמרה בעונש ומאסר, לבין הקלה או זיכוי מוחלט.

משנה לשנה עולה חומרת וכובד העונשים שמקבלים נאשמים בבית המשפט, לכן כדי להגיע לתוצאות האופטימליות, חשוב שיעמוד לצדכם עו”ד בעל ניסיון, תוך הצגת הוכחות על הישגיו.
לאורך השנים צבר משרד עו”ד ויזל זיכויים במשפטים, וכן נמנעו הרשעות בתיקים כבדים, מורכבים וקלים כאחד. בנוסף, אנו מצליחים להשיג עונשים מופחתים או מינימאליים גם בתיקים \’סגורים\’ עם סוף ידוע מראש ובניגוד לדרישות התביעה.

ריכזנו מספר דוגמאות להצלחות עליהן אנו חתומים, מהן תוכלו להבין מה אנחנו מסוגלים לעשות עבורכם!!!
מפאת חיסיון והשמירה על הפרטיות אנו מנועים מלפרסם את שמות הנאשמים/חשודים ומספרי התיקים

זיכוי בעבירת מעשה מגונה

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום בגין מעשה מגונה. ע”פ כתב האישום הנאשם ביצע מעשה מגונה בעובדת בחנות אשר בבעלותו. כנגד הנאשם העידו המתלוננת, בן זוגה וחברה של המתלוננת. בית משפט קבע שלא ניתן לתת אמון בעדותה של המתלוננת וזיכה את הנאשם מהעבירה המיוחסת לו.

זיכוי בעבירות של אינוס מעשי סדום ומעשים מגונים בנסיבות מחמירות

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום בגין מעשי אינוס מעשי סדום ומעשים מגונים בילדה בת 10. כנגד הנאשם העידו חוקרת הילדים שחקרה את הילדה, אימא של הילדה ושני שוטרים אשר טענו כי הנאשם הודה בפניהם. בית משפט קבע כי יש לזכות את הנאשם מכל העבירות המיוחסות לו .

זיכוי בעבירות של תקיפת בן זוג בנסיבות מחמירות

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום בגין עבירות אלימות כנגד אשתו. על פי הנטען בכתב האישום, הגיעה המתלוננת לדירתה במפתיע והבחינה בנאשם אורז תיקים והחלה בודקת תכולתם. בתגובה לכך, תקף הנאשם את המתלוננת שלא כדין וללא הסכמתה בכך שחבט בה באמצעות בקבוק זכוכית, שהכיל משקה אלכוהולי, בראשה ושפך את תכולתו על ראשה ובגדיה. בית משפט החליט לזכות את הנאשם .

סגירת תיק בעבירות של בעילה שלא בהסכמה חופשית ומעשים מגונים

החשוד נחקר בגין אינוס ומעשים מגונים כנגד בת זוגו. המתלוננת טענה שהחשוד קיים עימה יחסי מין בניגוד לרצונה וביצע בה מעשים מגונים. התיק הועבר לפרקליטות להכנת כתב אישום. משרד עו”ד נגה ויזל, אשר ייצג את החשוד, פתח במשא ומתן עם הפרקליטות, במטרה להוכיח כי מדובר בעלילת שווא, ללא כל ראיות תומכות בתלונה וכי מדובר בנקמה, עקב סיום יחסי החשוד עם המתלוננת. לאחר דיונים והצגת קו ההגנה, הצליח משרד עו”ד נגה ויזל להביא לסגירת התיק, עקב חוסר ראיות.

סגירת תיק כנגד קטין בעבירת אינוס

החשוד נחקר בגין עבירת אינוס. המתלוננת טענה כי החשוד אנס אותה וביצע בה מעשה סדום ומעשים מגונים. תיק הועבר לפרקליטות להכנת כתב אישום. משרד עו”ד נגה ויזל, אשר ייצג את החשוד, ניהל משא ומתן עם הפרקליטות במטרה להוכיח כי המתלוננת הגישה את תלונתה כתוצאה מכך שהחשוד לא רצה להמשיך להיות איתה בקשר. בסופו של יום הצליחה עו”ד ויזל להביא לסגירת התיק, עקב חוסר ראיות.

אי הרשעה בעבירה של מעשה מגונה

נגד לקוח המשרד הוגשה תלונה על ידי מתלוננת, שעובדת איתו, בגין ביצוע מעשה מגונה תוך ניצול יחסי מרות, בחקירתו במשטרה הודה הנאשם בעבירה. עו”ד נגה ויזל ניהלה מו”מ עם התביעה המשטרתית, שבעקבותיו נחתמה עסקת טיעון, בה סוכם כי במידה ושירות המבחן יגיש אודות הנאשם תסקיר חיובי, יעתרו באי הכח של הצדדים לסיומו של המשפט הפלילי באי הרשעה וינתן צו שירות לתועלת הציבור (של”צ). וכך היה – בית משפט השלום באשדוד אימץ את הסדר הטיעון הנ”ל, והורה כי על הנאשם לבצע 220 שעות של”צ. בנוסף נקבע כי הנאשם יפצה את המתלוננת, ואילו המשפט הסתיים באי הרשעה של הנאשם.

אי הרשעה בעבירות של תקיפת בת זוג בנסיבות מחמירות

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום בגין תקיפת בת זוג, תקיפת בת זוג בנסיבות מחמירות ואיומים. בחקירתו במשטרה הודה הנאשם בביצוע העבירה. עו”ד נגה ויזל ניהלה מו”מ עם תביעות מרחב שפלה, שבעקבותיו נחתמה עסקת טיעון, בה סוכם כי במידה ושירות המבחן יגיש אודות הנאשם תסקיר חיובי, יעתרו באי הכח של הצדדים לסיומו של המשפט הפלילי באי הרשעה, וינתן צו שירות לתועלת הציבור (של”צ).

מעשים מגונים ומעשה סדום בקטינה -ענישה מקלה

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום בגין מעשים מגונים ומעשה סדום בקטינה מתחת לגיל 16. הנאשם הודה בחקירתו כי ביצע את העבירות המיוחסות לו. למרות חומרת העבירות וההודיה של הנאשם בחקירה בית משפט גזר על הנאשם 9 חודשי מאסר בפועל בלבד ופיצוי למתלוננת .
שחרור ממעצר ואישור יציאה לעבודה בעבירות של אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים כנגד הנאשם הוגש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין עבירות אינוס ומעשי סדום. ע”פ כתב האישום הנאשם אנס ביחד עם אחרים את המתלוננת, תוך ניצול מצבה הנפשי.בדרך כלל נטיית בית המשפט הינה לאשר מעצר עד תום הליכים, במקרים בהם מדובר בעבירות מין חמורות בעיקר במקרים בהן ישנו ראיות לכאורה בגין ביצוע העבירות .באמצעות ייצוג מקצועי והבאת הוכחות תומכות למצבו המשפטי של הנאשם, הצליח משרד עו”ד נגה ויזל, למנוע מעצר עד תום הליכים מאחורי סורג ובריח ושחרור הנאשם ליציאה לעבודה תוך כדי ניהול משפטו .

 

שחרור מעצר בעבירות של אלימות משפחה

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין עבירות חמורות של אלימות במשפחה. ע”פ כתב האישום הנאשם הכה את אשתו באגרופים בראשה ובפניה, סטר לה, בעט בה ונשך אותה. העבירה בגינה הוגש כתב אישום כלפי הנאשם – תקיפה בנסיבות מחמירות.
בדרך כלל נטיית בית המשפט הינה לאשר מעצר עד תום הליכים, במקרים בהם מדובר בעבירות חמורות של אלימות במשפחה, בעיקר במקרים בהם ישנן עדויות פיזיות לעבירה.באמצעות ייצוג מקצועי והבאת הוכחות תומכות למצבו של החשוד בעת התקיפה, הצליח משרד עו”ד נגה ויזל, למנוע מעצר עד תום הליכים ולהשיג שחרור עד להגשת כתב אישום.

חזרה מכתב אישום בעבירות של תקיפה ואיומים

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום בגין תקיפה ואיומים. משרד עו”ד נגה ויזל ייצג את הנאשם ופעל מול התביעה, על מנת להביא לביטול כתב האישום. מטרתו של המשרד הייתה לבסס מול התביעה את העדר הראיות בתיק ובכך לבטל את כתב האישום ולהביא לגניזת התיק. הישג זה מאפשר לנאשם להמשיך בחייו ללא כל כתם פלילי, כך שלא תהיה לתלונה זו כל השפעה על חייו.