חוות דעת » עבירות אלימות

עורך דין לטיפול בעבירת אלימות


אלימות נשמעת לרבים מאיתנו כמשהו שקורה רק בסרטים או בשכונות חלשות ונכשלות, לא משהו שמתאים לחברה נורמטיבית, לאנשים שהם הורים לילדים, אנשים פעילים ופרודוקטיביים. במציאות חשד לעבירת אלימות יכול לקרות לכל אחד, לא משנה גיל, מעמד או מצב משפחתי. אם אתם עומדים בפני עבירה כזו, אתם חייבים עורך דין לטיפול בעבירת אלימות.


אנשים רבים הנחשדים בעבירת אלימות, מעדיפים להסתדר לבד ולו רק לא להודות שהם חשודים בעבירה כל כך לא אינטליגנטית. הפחד הזה יכול הרבה פעמים לסבך, לעכב ולגרום נזק ולכן אם אתם עומדים בפני תלונה על אלימות, אתם חייבים עורך דין לטיפול בעבירת אלימות.


כך טיפלנו בתלונה שהוגשה נגד צבי

צבי נעצר בחשד לאיום ותקיפה חמורה. כאשר הוא הגיע אל משרדנו בחיפוש אחר עורך דין לטיפול בעבירת אלימות, היה לו מאוד חשוב לשתף אותנו שהוא אכן מכיר את האיש ולא רק שהוא מכיר אותו, המתלונן תקף את אשתו של צבי אך מעולם לא הואשם בכך באופן חוקי, ולכן קל מאוד להפנות אליו אצבע מאשימה.


העובדה כי לשניים יש היסטוריה לא נעימה, אכן ממקמת את צבי כחשוד עקרי. תפקידו של עורך דין לטיפול בעבירת אלימות זה לוודא כי אין כל דעה קדומה במעצרו וחקירתו של החשוד וכי למשטרה אכן יש ראיות וחשד אמיתי להאמין כי הוא אכן ביצע את המעשה.


כשצבי נכנס לחקירה במשטרה היה ברור שזה לא המקרה. החוקרים שאלו אותו המון שאלות על התקיפה של אשתו, איפה היא התרחשה, האם היא בטוחה שהמתלונן תקף אותה, איך הוא הרגיש שהמשטרה סגרה את התיק מחוסר ראיות. הם ניסו לזעזע ולעצבן את צבי, רק על מנת להוציא אותו משלוותו ולהוכיח לו שהוא הרגיש שהוא חייב לנקום את תקיפת אשתו.


הדבר החכם ביותר שצבי עשה זה לפנות לעורך דין לטיפול בעבירת אלימות, על מנת שייעץ לו איך לענות על שאלות מהסוג הזה. לחוקרים לא היו ממש ראיות או כיוונים לחקירה ולכן הם נטפלו למה שההיגיון אמר להם.


המתלונן עצמו לא הצליח לראות את מי שתקף אותו, כך שלא היה זיהוי וודאי חוץ מאשר העובדה שמדובר בגבר בעל מבנה גוף בינוני. היות והתקיפה התרחשה באמצע הלילה, היה קשה מאוד למקם אדם בזירת האירוע. צבי טען שישן, אשתו שהלכה לישון לפניו, לא ידעה להגיד אם היה במיטתו.


בהתחלה חשש צבי כי דברים אלה מגבירים את החשד שהוא זה שביצע את התקיפה, אך באמצעות ייעוץ נכון של עורך דין לטיפול בעבירת אלימות, הוא הבין שהם הגיוניים לגמרי ולא מוסיפים או גורעים ממנו כחשוד.


בשלב זה ייעצו לצבי שלא לענות על שאלות שאינן קשורות באופן ישיר למהות התלונה. אם צבי לא היה מקבל ייעוץ של עורך דין לטיפול בעבירת אלימות, סביר להניח שהיה מפיל את עצמו ומגביר את החשד נגדו, אפילו בלי לשים לב


עורך דין לטיפול בעבירת אלימות, מה חשוב לדעת


בראש ובראשונה חשוב לוודא שעורך הדין שבחרתם הוא בעל ניסיון בטיפול בתיקי אלימות. עבירות אלימות דורשות התמחות ספציפית ויכולת להתמודד עם מצבים לא נעימים ועם סוגים שונים של טיפוסים. חלק מעבירות האלימות מתבצעות על ידי אנשים המוכרים למשטרה, אך יש גם מצבים וסיטואציות נורמטיביות לחלוטין, אשר מצריכות עורך דין לטיפול בעבירת אלימות ופה קריטי לבחור בקפידה ובאופן הכי שקול ונכון.


אם אתם עומדים בפני חדש לביצוע עבירת אלימות, אתם חייבים עורך דין המתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות אלימות.  

חוות דעת בנושא עורך דין לטיפול בעבירת אלימות

 •  חוות דעת על עיכוב הליכים במשפט פלילי .
  קרא עוד
 • אין עוררין לגבי חיוניות פעילויות המשטרה בשמירה על הסדר והארגון במדינת ישראל, על כן בידי השוטרים מונחות סמכויות רבות, בכדי להגן על האינטרס הציבורי של אזרחי המדינה. כתוצאה מכך, לעיתים נעשה שימוש בלתי סביר בכוח הרב הנתון בידי המ...
  קרא עוד
 • אחד הפסוקים המפורסמים ביותר בספר משלי מתחיל במילים "מוות וחיים ביד לשון...". בעידן המודרני בו המילים שלנו יכולות להגיע לתפוצה רחבה בצורה בלתי רגילה תוך זמן קצר ולקבל תהודה שלא תמיד צפינו לה, המילים החכמות והעתיקות ה...
  קרא עוד
 • כמעט מדי יום ביומו מתעוררים תושבי מדינת ישראל לעיתוני הבוקר המדווחים על אינספור מקרים של אלימות. למעשה, בעיית האלימות במדינת ישראל כה החמירה במהלך השנים האחרונות, עד שנראה כי חרף כל הניסיונות לעקור את התופעה מהשורש, לצערנו הר...
  קרא עוד
 • כעורכת דין המתמחה בתחום הפלילי, אני נתקלת לא מעט במקרים של תלונות שווא. לצערי, גם כשהתלונה שקרית, האדם שהתלוננו עליו עשוי להסתבך בדרכים שונות בגלל המצוקה אליה נקלע בזמן המאסר וגם בשל הלחץ הנפשי שמופעל עליו. לכן, העצה החשובה ביו...
  קרא עוד
 • אם עומד כנגדך חשד או אשמה בגין ביצוע עבירת אלימות כלפי המשפחה – אלימות שמתבטאת כלפי האישה או הילדים – דע לך כי יש בכך סכנה אמיתית לגורל עתידך. כיום, עם העלייה במספר עבירות מסוג זה, כל אדם שנחשד בביצוע עבירת אלימות ב...
  קרא עוד
1 2 3 4 5 6 7 8 9