חוות דעת » עבירות מין

עורך דין עבירות מין


"אבל לקחתי עורך דין פלילי. לא, לא שאלתי אותו בכמה תיקים של עבירות מין הוא טיפל. אין לי מושג מה אחוז ההצלחות שלו בעבירות מין... "

בכל פרשה או מקרה של עבירה על החוק, חשוב להתאים את עורך הדין המטפל בתיק, לאופי העבירה כך גם במקרה של חשד לעבירה פלילית,

חשוב שתדעו: גם בתחום הפלילי, יש עורכי דין פליליים שמתמחים ונוטים יותר לטפל בסוג מסוים של עבירות, הנכללות תחת הגדרת החוק הפלילי.

למשל:, תוכלו לראות עורך דין פלילי שמטפל יותר בעבירות סמים או רכוש לצד עורך דין פלילי, שמטפל יותר בעבירות מין.

הכלל הראשון והחשוב ביותר בייצוג שלכם: כשאתם מעורבים בעבירת מין, אתם חייבים עורך דין עבירות מין. אחד כזה שחי, נושם ובקיא בתחום. עורך דין שמטפל במגוון רחב של תיקי עבירות מין ויש לו את הידע, הניסיון, הקשרים והיכולת להוציא אתכם מהבוץ.

לא משנה אם אתם חשודים מרכזיים או משתפי פעולה בפרשה של עבירות מין. ברגע שהזימון לחקירה עוסק בתחום של עבירות מין, אתם חייבים עורך דין עבירות מין.

ככה טיפל משרדנו במקרה של דן

שותפו לדירה של דן, נעצר בחשד לכך שהזמין אליו נשים הביתה, סימם אותן, שכב איתן כשהיו תחת השפעת סמים וצילם את המעשים למטרות סחיטה ואיומים.הפרשה התפוצצה לאחר שאחת הנשים שנסחטו, החליטה להתוודות בפני בעלה וזה עודד אותה להגיש תלונה במשטרה, מה שהוביל לגילוי של נשים נוספות.

לאחר שעצרה המשטרה את השותף, היא החליטה לעצור גם את דן, בחשד שידע על המעשים ואף סייע לו בחלק גדול מהמקרים.הטענה של החוקרים התבססה על ההנחה כי דן גר בבית ולפיכך היה חייב לדעת את מעשיו של האחר. הנחה הגיונית, אך כשזה נוגע לעבירה פלילית, חייבת התביעה להוכיח כוונה ומעורבות ישירה במעשים.

דן היה בטוח שהוא הולך ליפול בשל מעשיו של השותף לדירה, רק כאשר פנה לעורך דין עבירות מין, הוא החל לגלות מה הוא יכול לעשות, על מנת שלא להיגרר לפרשה שלא היה לו שום חלק פעיל בה.

• העובדה כי דן חלק חלל מגורים עם החשוד המרכזי בפרשה, אינה מעידה באופן אוטומטי על מעורבות או ידיעת המעשים.
• עורך דין עבירות מין מטעם משרדנו הצליח להוכיח, מעל לכל ספק, כי דן מעולם לא נקט שום פעולה יזומה. הוא לא הזמין את הנשים, לא סימם אותן ולמעשה כלל לא ידע מה קורה בחדרו של השותף
• יתרה מזאת, חלק מהנשים שהיו מעורבות בפרשה, העידו כי מעולם לא ראו את דן, אחרות לא זכרו אותו או זכרו אותו במעורפל, אף אחת מהן לא טענה כי נגע בה באופן מיני או היה שותף למעשים.
• יחד עם זאת, היה בידיו של דן מידע חיוני, אשר נאסף משיחות עם השותף והתבוננות במעשים. בסיועו של עורך דין עבירות מין, הצליח דן להפוך מחשוד לעד במשפטו המתקרב של הנאשם המרכזי בפרשה. רק עורך דין עבירות מין, יכול לייעץ נאמנה מה לומר ומתי, על מנת שלא להפליל את עצמו.
כאשר החקירה שבאה אתם מעורבים נוגעת בעבירות מין, אתם חייבים עורך דין עבירות מין. כזה שמבין את התנהלות העניינים ויכול לתת לכם פתרונות.

חוות דעת בנושא עורך דין עבירות מין

 •  שאלות ותשובות בעבירות מין
  קרא עוד
 • מעשה סדום ללא הרשעה
  לעתים קרובות אנחנו קוראים בעיתון על אדם שביצע מעשה סדום באישה, בגבר או בקטינים ורבים האנשים שאינם מבינים את המונח לעומקו. מעשה סדום היא הגדרה משפטית שמשתמשים בה כדי לתאר החדרה של חפץ או איבר לפי הטבעת של אדם אחר או כדי לתאר ה...
  קרא עוד
 • לאחרונה עלה לכותרות מקרהו של זמר מפורסם, אשר קיים יחסי מין עם מעריצות בגילאי ההתבגרות ונחשד  בבעילה אסורה בהסכמה. לכאורה, מדובר בפרשייה עסיסית ויוצאת דופן המביאה לעיני הקוראים את המתרחש מאחורי הקלעים של עולם הבידור. למעשה,...
  קרא עוד
 • כפי שאתם יודעים, עבירות מין היא הגדרת מטריה רחבה ביותר לשורה ארוכה של עבירות שמוגדרות היטב על פי החוק. הרגישות החברתית והטאבו שמושם על עבירות מין, גורם לאנשים רבים להרגיש חסרי אונים מול המצב שנקלעו אליו ולכן לא מעט נאשמים מקב...
  קרא עוד
 • גדי הוא בחור בן ארבעים פנה למשרד שלי לאחר שנחשד בביצוע מעשים מגונים באחיינית שלו, בת השבע עשרה. מאחר וגדי הוא גבר נשוי ובעל שני ילדים, הגשה של כתב אישום בגין ביצוע מעשים מגונים עלולה הייתה לפגוע בו באופן בלתי הפיך. חשוב להבין...
  קרא עוד
 •  מעשה מגונה בפומבי הוא תחום מיוחד ביותר שנכלל תחת ההגדרה הרחבה של עבירות מין, אך שונה מחלק גדול מהן בכך שבמהלך ביצוע מעשה מגונה בפומבי, לא מתקיים שום מגע פיזי בין המתלוננת או המתלונן, לבין החשודים במעשה. הדוגמאות הנפוצות ב...
  קרא עוד
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13